201516-2026 - Resultat
Sverige – Bygg- och anläggningsarbeten: militärbyggnader och -anläggningar – Ombyggnation kontor, Arboga
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmbyggnation kontor, Arboga
BeskrivningFORTV avser upphandla en totalentreprenör för ombyggnation av kontorsbyggnad i Arboga.
Intern identifierare4955/2025
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45216200 Bygg- och anläggningsarbeten: militärbyggnader och -anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000