Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Park-och naturdrift för Hägersten Älvsjö SDF
Referensnummer: HÄ 2022/253
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 77313000 Parkskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av parkskötsel, vinterväghållning och barmarksrenhållning på parkvägar samt skötsel av grönytor för Hägersen Älvsjö Stadsdelsförvaltning (SDF).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas förhögsta antal delkontrakt: 2
Högsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 2
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77313000 Parkskötsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2