201625-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Dentala implantatsystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDentala implantatsystem
BeskrivningDenna upphandling avser ett ramavtal för dentala implantatsystem samt tillhörande artiklar, i den omfattning och i enlighet med de krav och villkor som anges i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare26RS425
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAvtalsmall
Intern identifierare1850557-0
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKvalificeringskrav
Intern identifierare1850558-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsinbjudan
Intern identifierare1850559-2