201659-2021 - ÄndringSverige-Arvidsjaur: Hygienartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städ -och rengöringsprodukter
Referensnummer: UH-2021-7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33700000 Hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Arvidsjaur kommun inbjuder er härmed att inkomma med anbud i enlighet med annonserade upphandlingsdokument. Upphandlingen omfattar ett ramavtal för löpande avrop av Städ -och rengöringsprodukter, mjukpapper, pappersformar och Nonfoods. Upphandlande myndighet har för avsikt att teckna avtal med en (1) leverantör.