201668-2021 - ÄndringSverige-Falkenberg: Plastprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Papper- och Plastprodukter samt Kemtekniska produkter
Referensnummer: SVN2020-113
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
19520000 Plastprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för Papper- Plastprodukter & Kemtekniska produkter