- Granskning av Linköpings kommuns årsredovisning och delårsrapport
- Grundläggande revisionsgranskningar
- Fördjupade revisionsgranskningar
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster, 79210000 Redovisning och revision, 79212000 Revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Den högsta omfattningen av samtliga revisionstjänster uppgår till högst 25 000 000 SEK exklusive mervärdesskatt under den totala ramavtalstiden inklusive eventuella förlängningar.