2. Förfarande
Förfarande
Titel: LC-MSMS instrumentering klin kem Region Halland RS250446
Beskrivning: Se förfågningsunderlaget
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118744:Lot:1