2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlare 6X4 till Boden
Beskrivning: Fortifikationsverket avser köpa in en lastväxlare 6X4 med plogutrustning och diverse flak till vår verksamhet i Boden enligt kravspecifikation.
Intern identifierare: 1041/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000