Inbjudan till att ansöka om att få delta i upphandling avseende ett behov som Statens fastighetsverk har av cylinderformade inkörningsskydd, både fasta och höj/sänkbara av typen pollare inklusive garantiservice.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34928450 Pollare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen