2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kabel och lina
Beskrivning: Kabel och lina
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31300000 Isolerad metalltråd och kabel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122376:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31310000 Huvudledningar, 31320000 Kraftledningskablar, 31321000 Kraftledningar, 31321200 Låg- och medelspänningskabel, 44300000 Kabel, lina och tillhörande produkter, 44321000 Kabel