Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45112000 Grävning och schaktning, 45112300 Utfyllnad och annat landåtervinningsarbete, 45112340 Marksanering, 90732200 Borttagning av förorenad jord, 90732300 Behandling eller återställning av förorenad jord
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Järpens industriområde saneringsentreprenad