Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Cafe- och kioskvaror
Referensnummer: UH-2018-45
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inköp av varor till kommunens caféer och kiosker.
Upphandlingen ses som ett komplement till kommunens befintliga livsmedelsavtal då caféerna och kioskerna har behov av andra varor.
Kommunen garanterar ingen volym, angivna volymer gäller år 2017.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Totalt utvärderingspris anbud 1, Godis, dricka för café o kiosk
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Totalt utvärderingspris anbud 2, Livsmedel för café o kiosk
Del nr: 2