20199-2020 - ÄndringSverige-Umeå: Tolktjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tolkförmedlingstjänster Platstolk
Referensnummer: Af-2019/0050 7412
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79540000 Tolktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av tolkförmedlingstjänster för Platstolkning. Upphandlingen är uppdelad per län där varje del ska ses som en egen upphandling.