201992-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Underhåll av hissar – Hisservice med Fullservice samt jourhållning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHisservice med Fullservice samt jourhållning
BeskrivningGlada Hudikhem upphandlar Driftentreprenad hisservice, med fullservice samt jourhållning för 72 hissar
Intern identifierare14599
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHisservice med Fullservice samt jourhållning