202016-2019 - ÄndringSverige-Örebro: Programvara för nätverk
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Licenspartner
Referensnummer: 19RS553
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48210000 Programvara för nätverk
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta avrop omfattar en licenspartner som ska leverera licenser med tillhörande programvaror.
I rollen som licenspartner ska leverantören agera som strategisk partner och bistå med sakkunskaper
Inom licensområdet och tillhandahålla rådgivning och information som är licensrelaterade.