202031-2025 - Resultat
Sverige – Catering – Catering och fika
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCatering och fika
BeskrivningUpphandling avser Catering och fika för successiva beställningar och leveranser under avtalsperioden. Avtalet avser inköp av hållbar catering och hållbart fika, vilket omfattar:Del 1: Fika Del 2: Catering
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelCatering
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94516:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster, 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d, 55500000 Matsalstjänster och catering
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelFika
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94516:Lot:2