2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal filmproduktion
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: 114-65169-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92111000 Film- och videoproduktion
Ytterligare klassificering (cpv): 92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster, 92112000 Tjänster i samband med film- och videoproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000