Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Maskinservice av entreprenadmaskiner
Referensnummer: 2021/132
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
SRV har för avsikt att teckna avtal med en leverantör för service och underhåll av SRVs hela maskinpark av entreprenadmaskiner som finns fördelade inom SRVs anläggningar. Se bilaga för specifikation över maskiner och dess geografiska positionering.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34140000 Tyngre motorfordon, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen