2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rörinspektion av självfallsledningar inkl. spolning
Beskrivning: Upphandling Nynäshamn inbjuder härmed leverantörer till att lämna anbud gällande Rörinspektion av självfallsledningar inkl. spolning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315400 Byggnadsinspektion
Ytterligare klassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning, 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001