202245-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägtransporter – Avtal flytt-tjänster till ombyggnadsprojekt 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvtal flytt-tjänster till ombyggnadsprojekt 2025
BeskrivningLKF har behov av flytt-tjänster till pågående ombyggnadsprojekt i bostadsområde Klostergården, Lund.
Intern identifierare25/11
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 63712000 Kringtjänster för vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000