202375-2018 - ResultatSverige-Umeå: Datorrelaterad utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Kringutrustning till datorer samt Förbrukningsmtrl
Referensnummer: ITS 2.1.2-29-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30230000 Datorrelaterad utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Ramavtal för kringutrustning till datorer och förbrukningsmaterial till IT-produkter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen