202378-2017 - ÄndringSverige-Uppsala: Nät
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Datakommunikationsförbindelser inom Uppsala kommun.
Referensnummer: UPPH2017-0149
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32400000 Nät
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser datakommunikationsförbindelser inom Uppsala kommun. Anbud kan lämnas på en eller flera förbindelser.