2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kv Måsholmen 33 - DE 15980 Slutstädning.
Beskrivning: Entreprenaden omfattar slutstädnings- och fönsterputsarbeten för kontor och bostäder, definierade i kontraktshandlingarna till fullt färdigt utförande, för rubricerat projekt.
Intern identifierare: SHEM 2024/262
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45450000 Övriga färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kv Måsholmen 33 - DE 15980 Slutstädning.