202471-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning – Material, ljuskällor och verktyg för elinstallationer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMaterial, ljuskällor och verktyg för elinstallationer
BeskrivningNu söker vi efter en leverantör som kan förse flertalet kommuner och bolag i Dalarna med elmaterial, ljuskällor och verktyg för elinstallationer! Välkomna att lämna anbud!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80611:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning, 31510000 Elektriska glödlampor, 31531100 Lampor och lysrör, 31532000 Delar till lampor och belysningsarmatur, 31700000 Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor, 31730000 Elektroteknisk utrustning