202488-2023 - ÄndringSverige-Uppsala: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ventilator med HFOV
Referensnummer: UPPH2023-00056
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ventilator med HFOV för neonataintensivvårdsavdelningen 95F Akademiska sjukhuset.
Behandling av personuppgifter
Information om hur Region Uppsala behandlar personuppgifter redogörs för i bilaga 1C Behandling av Personuppgifter.
Anbudstidens utgång
Anbud ska vara ingivet till Mercell TendSign senast 2023-04-03 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.