See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1100 Projektledning inom bygg och anläggning
Beskrivning: Projektledning inom bygg och anläggning
Föregående meddelande: 768684-2024
Intern identifierare: 82981
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1862552-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 8. Byggledning och administration hus
Beskrivning: se anbudsinbjudan
Intern identifierare: 1867579-1