Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala presentkort
Referensnummer: KS 2021/0138
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantören ska tillhandahålla en tjänst för digitala presentkort som möjliggör för beställaren att till dennes anställda tillhandahålla presentkort via tjänstens mobilapplikation vilka sen kan lösas in hos anslutna företag.
Varmt välkommen med ert anbud!
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 15 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Beställaren uppskattar att den kommer att beställa digitala presentkort för 14 000 - 15 000 medarbetare snart efter Avtalad startdag, där värdet per presentkort kommer att vara 1 000 SEK.