202566-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Vidvinkelkamera till ögonkliniken
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVidvinkelkamera till ögonkliniken
BeskrivningVidvinkelkamera till ögonkliniken
Intern identifierareIN-IN25-0187
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33122000 Oftalmologisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000