Ramavtal för besiktningsmän och kontrollansvarig (KA)
Referensnummer: KSN-2019-2289
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för Besiktningsmän och kontrollansvarig KA består av besiktningar för ny-, ombyggnads- och underhållsentreprenader i fastigheter och anläggningar.