202745-2021 - ResultatSverige-Ängelholm: Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mäklartjänster - Dynamiskt inköpssystem
Referensnummer: KS 2021/31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inrättande av ett dynamiskt inköpssystem gällande mäklartjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
70123000 Försäljning av fastigheter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen