Huvudsaklig CPV-kod 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunerna Lysekil, Sotenäs, Strömstad, Tanum, Leva i Lysekil avser med upphandlingen att teckna ramavtal för VA-material, för succesiva avrop utifrån behov, med en leverantör.