Upphandlingen omfattar genomförande av radiologiska undersökningar på vuxna samt barn och ungdomar över 12 år och omfattar hela processen från remiss till utlåtande lämnats till remitterande enhet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85150000 Medicinsk bildbehandling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen