202923-2018 - ÄndringSverige-Smedjebacken: Fordon för avfall
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Renhållningsfordon och aggregat
Referensnummer: 2017/53
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144510 Fordon för avfall
II.1.4.
Kort beskrivning
Renhållningsfordon med 4-facks- respektive 2-facksaggregat samt ett 1-facksagregat.