2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elektroniska körjournaler Luleå kommun fordonspark
Beskrivning: Upphandlingen avser Luleå kommuns behov av elektroniska körjournaler för beställarens fordonspark.
Intern identifierare: KLF 2023/270
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Elektroniska körjournaler Luleå kommun fordonspark