202966-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Läkarvård och tillhörande tjänster – Skolläkartjänster - Bollnäs, Ovanåker, Söderhamn
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolläkartjänster - Bollnäs, Ovanåker, Söderhamn
BeskrivningSöderhamns kommun upphandlar en skolläkare till elevhälsan gällande Bollnäs-, Ovanåkers- och Söderhamns kommun enligt detta upphandlingsdokument inklusive bilagor.
Intern identifierare15232
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenSociala tjänster
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85121000 Läkarmottagningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningSöderhamns kommun upphandlar en skolläkare till elevhälsan gällande Bollnäs-, Ovanåkers- och Söderhamns kommun.
Intern identifierareSkolläkartjänster - Bollnäs, Ovanåker, Söderhamn