203053-2019 - ResultatSverige-Jönköping: Inredningssnickerier
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Specialinredning Ramavtal
Referensnummer: 1250-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44220000 Inredningssnickerier
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal för bl.a. tillverkning, leverans och montering av specialinredning till Sveriges Domstolar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen