2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI IT-system och stöd för inköp och beställning av tandtekniska tjänster
Beskrivning: Region Örebro bjuder in för anmälan till RFI gällande upphandling av IT-system och stöd för inköp och beställning av tandtekniska tjänster.
Intern identifierare: 25RS346
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd