See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medarbetarhandledning
Beskrivning: se upphandlingsunderlaget
Föregående meddelande: 538870-2023
Intern identifierare: 2023-4358
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Medarbetarhandledning
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1: Region Syd
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2: Region Väst
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 3: Region Öst
Beskrivning: medarbetarhandledning
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Del 4: Region Mitt
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Del 5 Region Stockholm
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Del 6 Region Nord