2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transportbilar med filmutrustning för undersökning av spill och dagvattenrör
Beskrivning: Upphandling av en större och en mindre transportbil med filmutrustning för undersökning av spill och dagvattenrör.
Intern identifierare: 2025-47
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000