203142-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekttjänster – Inredningsarkitekttjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inredningsarkitekttjänster
Beskrivning: Ramavtal för inredningsarkitekttjänster till Domstolsverket.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95341:Lot:1