2. Förfarande
Förfarande
Titel: VästUpp Storkökskemikalier 2026
Beskrivning: Upphandlingen avser de upphandlande myndigheternas samlade behov av storkökskemikalier såsom t.ex. automat och manuellt doserat maskindiskmedel, blötläggningsmedel och torkmedel samt tillhandahålla doseringsutrustning inklusive installation, service och demontering.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39831210 Maskindiskmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001