2. Förfarande
Förfarande
Titel: Automated Material Handling System
Beskrivning: Procurement of an automated material handling system with associated services. The System will handle large amounts and volumes of returned books at Stockholm University's Library.
Intern identifierare: SU FV-0070-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30238000 Utrustning för biblioteksautomation
Ytterligare klassificering (cpv): 39155100 Biblioteksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Automated Material Handling System