203225-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Drift av gruppbostad Harvestad
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift av gruppbostad Harvestad
BeskrivningLinköpings kommun, social- och omsorgsnämnden, inbjuder er att lämna anbud på offentlig upphandling som omfattar drift av bostäder med särskild service enligt LSS och/eller SOL Verksamheten omfattar 6 platser. Anbud ska lämnas enligt de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning och bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst via Linköpings upphandlingsverktyg www.e-avrop.com
Förfarandets viktigaste kännetecken.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91791:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85320000 Socialvård