Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal avseende eventbyråtjänster
Referensnummer: 0214/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79952000 Evenemang
II.1.4.
Kort beskrivning
Got Event AB infordrar härmed anbud för ramavtal avseende eventbyråtjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79950000 Tjänster för organisering av utställningar, mässor och kongresser, 79954000 Festarrangemang, 79956000 Anordnande av mässor och utställningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen