See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mediebyråpartner
Beskrivning: Upphandlingen avser stöd för hantering av Försäkringskassans arbete avseende mediestrategi, planering och köp av annonser samt kampanjer.
Intern identifierare: FK 2023/008511
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Mediebyråpartner