Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14622000 Stål
Ytterligare klassificering (cpv): 44530000 Fästen för industriellt bruk, 16160000 Diverse trädgårdsutrustning, 24000000 Kemiska produkter, 34320000 Mekaniska reservdelar utom motorer och motordelar, 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar, 38540000 Maskiner och apparater för provning och mätning, 42600000 Verktygsmaskiner, 44510000 Verktyg
Leveransplats
Ort: Karlskrona
Del av land (NUTS): Blekinge län (SE221)
Land: Sverige