203453-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Utbildningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynamiskt Inköpssystem för AUB Taxi
Referensnummer: Af-2023/0031 9633
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetsmarknadsutbildning Taxiförare - Dynamiskt Inköpssystem