203566-2026 - Resultat
Sverige – Underhåll av allmänna vägar – Basunderhåll väg Arboga
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelBasunderhåll väg Arboga
BeskrivningBasunderhåll väg Arboga Möjlig option om 1 eller 2 år
Intern identifierareKOM-408086
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233139 Underhåll av allmänna vägar
Ytterligare klassificering (cpv): 45222000 Väg- och vattenbyggnadsarbeten utom broar, tunnlar, schakt och gångtunnlar, 50230000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Beskrivningmöjlig option 1 eller 2 år
Intern identifierareBasunderhåll väg Arboga