203605-2023 - ResultatSverige-Malmö: Försäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
SYSAV Upphandlinng - avseende egendom- och avbrottsförsäkring inkl Terrorismförsäkring
Referensnummer: 23/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling SYSAV - avseende egendom- och avbrottsförsäkring inkl Terrorismförsäkring
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen