2. Förfarande
Förfarande
Titel: OVK-besiktning och Ventilationsarbeten
Beskrivning: Upphandling av OVK-besiktning och Ventilationsarbeten för Bostadsstiftelsen Uddevallahem.
Intern identifierare: 26/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 71315410 Inspektion av ventilationssystem, 71321400 Konsulttjänster inom ventilation, 71630000 Teknisk besiktning och provning, 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000